Loading Events

Tell others about this event:

Facebook Twitter

estem artystyczną duszą, więc każda z moich toreb jest inna i niepowtarzalna. Jestem samoukiem i tworzę z czystej pasji, zamiłowania do szycia oraz naszej planety.

Niestety to co się w tej chwili dzieje w przemyśle odzieżowym, jest przerażające. Marnujemy mnóstwo wody, zanieczyszczamy środowisko barwnikami, a następnie ubrania zakładane są często jeden raz. Potem lądują na śmietniku, co powoduje, że jeszcze bardziej zatruwamy się toksycznymi substancjami.

A przecież jeśli nie podoba nam się krój danego ubrania, wystarczy zmienić jego funkcje. Pomysłów mam mnóstwo ,tak więc małymi kroczkami, ale z wielką starannością próbuje oczyścić nasz świat z niechcianych ubrań.

Na wydarzeniu nauczysz się jak uszyć prostą torbę z odzieży używanej. Zobaczysz jak różnorodne można stworzyć torby. Pobudzisz swoją kreatywność i będziesz pełen/a satysfakcji po skończonym wydarzeniu. Nie jestem profesjonalną krawcową, wszystkiego uczyłam się sama, także wiem, że każdy sobie poradzi, bez problemu. Zachęcam gorąco do udziału w warsztatach. Będzie twórczo, ciekawie i przyjemnie.

Weź ze sobą stare spodnie, ubranie lub inny materiał z które chciałabyś/ byś przerobić na torbę.

Zapisy na warsztat: https://forms.gle/wGEeEt8efe84PkcG8
Liczba miejsc ograniczona


Tell others about this event:

Facebook Twitter

WHEN
9 December 2019
17:00 - 20:00
WHERE
Róża Rozpruwacz
ul. Jagiellończyka 2; Wrocław; Poland
Wrocław, Poland

+ Google Map
TOPICS:
- - -
ORGANIZER
Róza Rozpruwacz, Anzelma, Greenpeace Wrocławska Grupa Lokalna
www.rozarozpruwacz.pl
LINKS:
https://www.facebook.com/events/2924898577529629/

Tell others about this event:

Facebook Twitter