Lade Veranstaltungen

Teile dieses Event:

Facebook Twitter

Zapraszamy Was na Dzień otwarty pod szyldem akcji Make Smthng Week!

PIN Workshop jako makerspace i otwarta przestrzeń warsztatowa jest idealnym miejscem do tworzenia, odnawiania, upcyklingowania czy naprawiania. Więc zgodnie z ideą nie kupuj – zrób, zapraszamy do wykorzystania naszych zasobów 😉

Tego dnia udostępniamy pracownię i narzędzia za darmo. Na miejscu będziecie mogli też skorzystać z naszej wiedzy zdobytej w trakcie ponad dwu letniej działalności PINu.

W PIN Workshop można pracować nad renowacją i konstrukcją mebli, stolarką, obrabiać drewno, metal, zajmować się ślusarką, lutowaniem, czy dowolnymi projektami, gdzie przyda się trochę przestrzeni warsztatowej.

W trakcie naszej działalności zebraliśmy sporo wiedzy i doświadczenia na tematy związane z majsterkowaniem, znamy na wylot wszystkie PINowe narzędzia, braliśmy udział, podpatrywaliśmy i pomagaliśmy przy wielu projektach powstałych na miejscu. Każdemu chętnemu podpowiemy jak używać i używać bezpiecznie narzędzi, pokażemy parę sztuczek których się razem nauczyliśmy, pomożemy przy projektach.

Jeśli masz więc stary mebel i nie wiesz od czego zacząć jego odnawianie – zapraszamy! Chcesz coś naprawić albo zbudować własnoręcznie – przyjdź do nas! Idea DIY i upcyklingu jest Ci bliska? W suszarce nie styka kabel? Stolik kawowy jest ładny ale zniszczony? Przyjdź do PIN Workshop w niedzielę 8 grudnia między 11 a 17 – pomożemy, podpowiemy, wytłumaczymy jak korzystać z narzędzi 🙂

Do zobaczenia!

#makesmthng #DIY #zróbtosam #niewyrzucajnapraw #makerspace


Teile dieses Event:

Facebook Twitter

WANN
8 Dezember 2019
11:00 - 17:00
WO
PIN Workshop
aleja Ludomira Różyckiego 1C; 51-608 Wrocław; Poland
Wrocław, 51-608 Poland

+ Google Karte
Phone 697388809
THEMEN:
VERANSTALTER
PIN Workshop
https://pinworkshop.pl/
LINKS:
https://www.facebook.com/events/282942092632793/

Teile dieses Event:

Facebook Twitter